Web Tasarım Kampanyaları

Her sektörde olduğu gibi gelişen dünya hızla ilerleyen teknolojiden dolayı aynı işi yapan onlarca firma var olmakta ve her gün çoğalmaya devam etmektedir. Peki bunlar arasından kaliteli web tasarımcıları nasıl ayırabiliriz? Bizce en iyi yol iletişim kurmaktır. Bu her meslek için geçerli, mesela düğün fotoğrafları çekimi yaptıracaksanız eğer öncesinde gidip yüz yüze görüşmeniz iletişim kurabilmeniz önemli çünkü o işe para vereceksiniz ve zamanınızı harcayacaksınız en önemlisi bazı işlerin geri dönüşü yoktur.

Web tasarım tabi ki geri dönüşü olmayan bir alan değil, yaptırırsınız beğenmezsiniz ve yeniden yaptırma şansınız olur fakat aynı şekilde zamanınızın, emeğinizin ve paranızın geri dönüşü olmayacaktır. Emeğiniz belki bir sonraki yaptıracağınız web sitesine aktarılabilir ama zamanınızın geri dönüşü yoktur. Hızla ilerleyen teknolojiye ayak uydurmak her geçen zaman biraz daha zorlaşmaktadır. Bu yüzden zamanı iyi yönetmek iletişim kurabildiğiniz ve yapmış olduğu işin her türlü size garantisini veren web tasarım firmaları ile çalışmak hem işiniz hem de zamanınız için kazanç olacaktır.

Web Tasarımcınız İle İletişimin Önemi

Geçen günlerde bir müşterimiz aradı ve Türkiye de şu an e-ticaret de devrim yaratan sitelerden birini örnek vererek o siteye benzer bir site yaptırmayı düşündüğünü, araştırmak istediğini ve bütçesinin başlangıçta 50 bin Türk lirası olduğunu söyledi. Öncelikle yapmak istediği işin gereklerini, olması gereken bütçeyi, nasıl ilerlemesi gerektiğini ve e ticaret hakkında bildiğimiz tüm bilgileri karşı tarafa ilettik. Büyük bilgi birikimi olmadan, doğru planlanmayan, iş tanımı ve gereklerini tam olarak oturtmadan girişilecek olan bu işin risklerini artılarını ve eksilerini bildiğimiz kadarıyla anlattık.

Bu konuşmanın sonucunda amacımız para kazanmak değildi karşı tarafı bildiğimiz kadarıyla sonuna kadar bilgilendirmek ve daha fazla araştırma yapmasını söylemek oldu. Konuşmanın sonlarına doğru bizden önce birkaç web tasarım firmasıyla görüşmüş olduğunu kimsenin bizim gibi bilgi birikimini bu kadar paylaşmadığını ve birkaç kez teşekkür ederek konuşmamızı sonlandırdık. İşte bizim için önemli olan insanlara doğru bilgiler vererek onların bilinçlenmesini sağlamak ve doğru web tasarımlarıyla sektörde ilerlemelerine şahit olmak en önemli amaçlarımızdan biridir.

 Web Tasarım Kampanyaları Fiyatları

Bu alt başlık için ayrıntılı makalemiz için buraya tıklayabilirsiniz.

Web tasarım fiyatları tabi ki tecrübeye göre değişim göstermektedir. Kaliteye göre değişim gösterir demiyoruz çünkü her paketimizde kalite ve güvenilirlik standarttır. Biz kredi kartı, taksit ve nakit seçenekleriyle bütçenize uygun şekilde web tasarımlarımızı yapıyoruz. Paketlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.  

 Web Tasarımda Sobesoft

Web Tasarımı, dijital reklamcılık, dijital pazarlama ve dijital pr çalışmalarınızda profesyonel dokunuşlarla daha başarılı sistemler oluşturabiliyor, network ağlarında müşteri hacminizi genişletiyor, sizinle birlikte her gün daha geniş potansiyellere hizmet sağlıyoruz.

Hizmet sunduğu markaların kurumsal kültürüne uygun programlama çözümleri ile masaüstü ve web projelerinin yanı sıra dijital platformlarda Adwords reklamları, Seo çalışmaları, sosyal medya çalışmaları yürütmektedir.

Türkiye’de hizmet vermekte olan firmalar içinde, masaüstü programları ile oluşturulan web projelerinin veri tabanlarına entegreli sistemler kurabilen, bu yönde geliştirdiği yazılım projelerini faal olarak kullanan sayılı yazılım firmalarından olmanın gururu içindedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir