E-Ticaret, Web tasarım, Google Ads reklamları, SEO ve tüm dijital medya araçları üzerinde profesyonel çalışmalarla müşterilerimize başarılı sistemler oluşturuyoruz. 

Sunduğumuz çalışmalarla internet üzerinde sipariş hacminizi genişletiyor, müşterilerimiz ile birlikte her gün daha geniş potansiyellere hizmet sağlıyoruz.

Devamı

Hakkımızda dahası için

Sobesoft 2016 yılında kurulmuş ve birçok farklı sektörden markaların, dijital platformlarda çözüm ortağı olarak hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız müşterilerine sunmuş olduğu çalışmalarda, görsel tasarımı yüksek, hızlı çalışan, analiz edilebilen, e-ticaret sistemleri ve kurumsal web tasarım hizmetleri geliştirmektedir..

Hizmet sunduğu markaların kurumsal kültürüne uygun tasarım çözümleri ile e-ticaret ve web projelerinin yanı sıra dijital platformlarda Adwords reklamları, Seo çalışmaları, sosyal medya çalışmaları yürütmektedir.

E-Ticarette Kaybolmayın!

Sobesoft müşterilerine sunduğu kaliteli teknik destek imkanları ile ürün yükleme,
ürün fotoğraflama, reklam çalışmaları ve dijital medya ile ilgili aklınıza gelecek tüm ayrıntılarda size tam destek sunmaktadır.

Ekibimiz ile tanıştınız mı?

Bizim hakkımızda daha ayrıntılı bilgi için ekibimiz sayfasını ziyaret edebilir, dilerseniz bizi ofisimizde ziyaret ederek çalışmalarımıza ayrıntılı olarak göz atabilirsiniz.

Ekibimiz