Avukatlık Web Tasarım

Avukatlık web tasarımı için sürekli araştırma içinde olarak avukatlar için uygun alt yapıda siteler hazırlanmaktadır. Sobesoft aktif teknik destek , kurumsal web tasarım, alan adı , google arama motoru optimizasyonu (seo), google adwors hizmetleri ile, avukatlara özel paket ve referanslarıyla hizmet vermektedir.

Sobesoft web tasarım 2010 yılından beri web, reklam, dijital medya alanında sektöre hizmet vermektedir. Sobesoft web tasarım ile güvenli, hızlı ve kaliteli web sitelere sahip olabilirsiniz.

 Beylikdüzü Avukatlık Web Tasarımı

Web tasarımında sobesoft olarak bir çok referansımız bulunmaktadır. Avukatlar için yazıların sıkça bulunduğu ama tasarım ve görsellerle desteklenen müvekkil adaylarının web sitesine girdiğinde tanımlayıcı açıklama yönünden doyurucu siteler oluşturmak gerekir.

  Avukatların çalışma bölümleri;

1- Medeni Hukuk

2- Borçlar Hukuku

3- Ceza Hukuku

4- İdare Hukuku

5- Vergi Hukuku

6-Ticaret Hukuku

7- İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

8- İcra ve İflas Hukuku

Tüm bölümler için alt açıklama metinleri yazılıp web sayfanızı insanlar için bilgilerle doldurabilirsiniz.

  Web Tasarımın Avukatlar İçin Önemi

Her alanda olduğu gibi insanların artık araştırma alanı önce dijital platformlarda oluşmaktadır. Avukatlarda kendilerine ulaşmak isteyen müvekkilleri için web tasarımına ihtiyaç duyarlar. Web tasarımında hangi bölümde daha çok tecrübesi olduğuna göre ve o alana yönelik özel çalışmalar yaptırılabilir. Mesela sadece İş hukuku alanında çalışmakta olan bir avukat iseniz bulunduğunuz bölgede iş hukuku avukatı yazıldığında google arama motoru optimizasyonunda ilk sayfada çıkmak için iş hukuku kelimesi üzerine web sitenizin alt yapısını oluşturabiliriz. Daha sonrasında seo çalışması ile ilk sıralarda yer almak için çalışmalar yaptırılabilir veya kısa sürede müvekkillerinizin size ulaşmasını isterseniz google reklamları ile bunu sağlayabilirsiniz.

Sobesoft olarak 9 yıllık tecrübemiz ile;

Web Tasarım

Google Reklam

E-ticaret

alanlarında sürekli kendimizi geliştiriyor ve her yeni gün müşteri portföyüzümü çoğaltmaya devam ediyoruz.

  Web Tasarımda Verdiğimiz Hizmetler
  • Mobil Cihaz Uyumlu Web Tasarım
  • Trafik alanı
  • Tarayıcılarla Uyumlu Olması
  • Seo uyumu
  • En az 1 yıl teknik destek
  • Google Analytics  Entegrasyon
  • Arama motorlarına kayıt
  • Domain ve Hosting Hizmeti
  • Kurumsal Mail Adresleri

vermiş olduğumuz tüm hizmetler için çalışmış olduğunuz sektöre göre tecrübelerimizi sizinle paylaşabiliriz. İletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir