Müşterilerimize ücretsiz reklam danışmanlığı hizmeti veriyoruz

E-Ticaret veya Web Tasarım müşterilerimize ücretsiz olarak sağladığımız reklam danışmanlığı hizmetlerimiz ile sosyal medya veya arama motoru reklamlarında gereken desteği bizden sağlayın.

Ben yapabilirim diyen müşterilerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti detayları

pazar yeri

Planlama Desteği

Reklam için bir bütçe ayırmak istiyorsunuz fakat hangi sektör için hangi reklam platformlarını tercih etmeniz konusunda problemler mi yaşıyorsunuz. Bu aşamada iyi bir planlama için sizi yönlendirelim, reklam bütçenizi daha yararlı kullanmanız için destek sağlayalım.

Teklif Al
web

Kampanya Oluşturma

Reklam kampanyaları oluştururken ince detaylara dikkat etmek gerekir. Ekibimiz size reklam kampanyaları oluşturma konusunda destek versin, ilk kampanyalarınızı bizimle birlikte oluşturarak mantığını kavramanıza yardımcı olsun. Yaptığınız teknik hataları devamlı takipte kalarak düzeltsin, kampanyalarınızı güçlendirsin.

Teklif Al
web
konsept etic tasarimi

Takip Süreci

Her ay düzenli olarak belli periyotlarda reklam kampanyalarınızı kontrol eder, problemli gördüğümüz anahtar kelimeler üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Kampanyalarınızda negatif anahtar kelimeleri kullanarak gereksiz tıklanma oranlarını düşürür, yeni anahtar kelimeler hakkında size önerilerde bulunabiliriz.

Teklif Al