Google ADS Reklamları

Google Partner

İşletmenizin dijital dünyada öne çıkmasını sağlamak için Google ADS hizmetleri sunuyoruz. Hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyor, etkili kampanyalar oluşturuyoruz. Sizi dijital başarıya taşıyacak çözümler için yanınızdayız. Markanızın alabileceği potansiyel reklam etkileşimini ücretsiz bir şekilde size raporluyoruz. Hemen sizin için detaylı analizler yaparak, stratejik önerilere dayalı bir rapor hazırlayalım.

Ücretsiz Analiz
adsgorsel

Şeffaf reklam hizmeti ile sizde kazanın

Orjinal Google reklam paneli üzerinden sağladığımız Ads hizmetinde ürün veya hizmetleriniz için şeffaf reklamcılık anlayışı ile satış yapabileceğiniz bir düzen oluşturalım.

Çalışma Detayları

search engine

Panel Kurulum

Rakipler API panel üzerinden hizmet sağlarken, arada havada kalmış, sistem tarafından üstü kapatılan bir sürü boşluklar oluşmaktadır. Örneğin: 1 TL olan tıklama maliyeti sizin panelinize 2 TL olarak gözükebilmektedir. Öncelikle bu sisteme karşıyız ve müşterilerimize orjinal Google paneli üzerinden hizmet sağlıyoruz.

Teklif Al
11 1

Yönetim Hizmeti

Öncelikle firmanızı tanımak adına web sayfanızı detaylıca inceliyoruz, ürün veya hizmetlerinizi, rakiplerinizi ve mevcut reklamda olan firmaları yakından takip ediyor. Kaliteli reklam metinleri, tıklanma potansiyeli yüksek anahtar kelimeleri çıkartıyoruz. Negatif anahtar kelimelerimi ayarlayarak reklam hizmetlerine sağlam bir başlangıç yapıyoruz.

Teklif Al
11 1
konsept etic tasarimi

Şeffaf Ücretlendirme

Müşterilerimize bir aylık reklam maliyetlerini önceden çıkartıp, kampanyalarımıza sizin onay verdiğiniz maliyet rakamları üzerinden başlıyoruz. Google’a ödenmesi gereken ücreti sizin yatırabilmeniz için hesap ayarlarını hazıryoruz. Reklam maliyeti üzerinden %25 hizmet bedeli ile çalışıyor karşılıklı güven içerisinde destek sağlıyoruz.

Teklif Al