Web Dizayn Şirketleri

Her sektör de olduğu gibi web dizayn şirketi de ülkemizde fazlasıyla bulunmaktadır. Peki tüm bunların arasından seçim yaparken nasıl karar verebiliriz?

  Web Dizayn da Sobesoft

Web dizayn konusunda onlarca şirket bulunmaktadır, hepsinin ağırlık verdiği iş kolu farklıdır. Web dizayn Şirketleri genelde web tasarım, e-ticaret, dijital pazarlama, google adwors, seo çalışmaları, sosyal medya, katalog çekimleri, ürün çekimleri gibi iş dallarına ayrılır ve genelde bu hizmeti müşterilerine vermeye çalışırlar.
Biz Sobesoft şirketi olarak ekibimiz bünyesinde profesyonel olarak özel web tasarım, e-ticaret, google adwors, seo çalışması, katalog ve ürün çekimleri, dijital pazarlama üzerine çalışmalarımıza profesyonel olarak devam ediyoruz. www.sobesoft.com.tr  Web Dizayn da 8 yıllık tecrübemizle çevremizden, referanslarımızdan ve reklamdan gelen müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca çalışmış olduğumuz şirketlerde hizmet verdikleri sektöre göre fotoğraf çekimini üstlendiğimiz sitelerinde hem ürün çekimlerini hem de ekibimizce hazırlanan banner görselleri ile sitelerini daha kaliteli ve düzenli bir şekilde müşterilerine sunmalarında yardımcı olmaktayız.

  Web Dizayn Şirketi Seçilirken Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler

Web Dizayn yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmak gerekiyor. Google arama motoruna web tasarım veya web dizayn yazdıktan sonra eğer konumunuz açık ise öncelikle size yakın çevredeki web dizayn şirketlerini görürsünüz aslında size yakın olması bir yandan iyidir sizin gidip şirketlerini ziyaret etme ve çalışmayı düşündüğünüz ekibin tüm çalışanları ile tanışma fırsatınız olur. Öncelikle web tasarımcı firmanın kendi sitelerinden az çok nasıl bir şirket olduğunu anlayabilirsiniz. Sitelerini inceleyin hakkımızda kısmını ne kadar yıldır bu işi yaptıklarını öğrenin ve sonrasında önemli olan diğer bir konu da referanslarını kontrol etmeniz. Yapmış oldukları sitelere girip inceleyebilirsiniz. Sonrasında iletişim numaralarından ulaşıp yetkili kişiyle görüşebilirsiniz, ne tarz bir site istediğinizi fiyat aralığınızı belirtirseniz karşınızdaki kişinin konuşmaları ve size hitap şeklini beğeniyorsanız ön görüşme talep edebilirsiniz ister siz gider yerlerinde ziyaret edebilirsiniz isterseniz sizin firmanıza çağırıp görüşmeyi kendi yerinizde yapabilirsiniz. Web dizayn şirketinin size bu rahatlığı sunması bizce çok önemlidir.

    Web Dizayn Şirketi ile Anlaşma Nasıl Yapılmalıdır ?

İstekler ve beklentiler konuşulduktan ve fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra karşınızdaki kurumsal bir şirketse eğer size sözleşme sunacaktır eğer sunmuyorsa da siz talep edebilirsiniz. Sözleşme içeriğinde sitenin türü, içeriği ve eğer anlaşma sağladıysanız fotoğraf çekimi, içerik makale ile ilgili tüm ayrıntıların yazılması en sağlıklısıdır. Daha sonrasında web dizayna başlama tarihi ve teslim süresi ile ilgili kısımları da sözleşmeye yazmanızda yarar vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Formu
close slider
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Teklif İster misiniz?

Ayrıntılı bilgi ve teklif talebi için formu doldurabilirsiniz.