MİMARLIK WEB TASARIM

 Web tasarım her sektör için gerekli olup, bazı sektörler için rekabet ortamlarından dolayı daha çok önem kazanmıştır. Mimarlık web tasarımı bölümünde de mimarlar için web sitesinin önemi artmıştır. Mimarlar görsel temalı çalıştıkları için web tasarımında da görselliğe oldukça önem verirler.
Kurumsal web tasarımında amaç firmaların kendilerini tanıtmaları, yaptıkları işi, daha önceki referanslarını, vizyon ve misyonlarını, yani şirketleri adına dijital ortamda her şeyi tanıtan bir mecra haline gelmiştir.

  Mimarlık Mesleğinde Web Tasarımın Önemi

Mimarlık tasarımdır ve tasarımı hayata geçirmektir. İnsanların yaşam alanlarını tasarlamak, yaşadığı yeri, sokağını, evini, bahçesini, odalarını, iş yerlerini, bürolarını, ofislerini yani yaşadığımız her alanı her şeyi ile tasarlamaktır.

Mimar olmak, iyi derecede akademik yetenek, şekil ve uzay ilişkilerinde beceri, gördüklerini değiştirip üstün yetenekle değiştirebilme, görsel iletişi ve sanatı gelişmiş olma, tasarım yeteneği, başkalarını etkileyebilme ve fikirlerini iyi lanse edebilme, her zaman yeni görüşlere açık olmakla birlikte eleştirilere de açık olma ve işinde yetenekli, ve disiplinli olan insanlardır.

Mimarlık mesleğinde kendini insanlara tanıtmanın en güzel yolu aslında yaptığı işlerle tasarımlarla iz bırakarak olur. Onun dışında hiç tanımayan referanslarını görmeyen insanlar için web tasarım en iyi tanıtım aracıdır. Web sitesi ile mimarın ana sayfa bölümünde yaptığı genel işlerden bahsedilebilir. Hakkımızda bölümünde eğitiminden, önceki referanslarından, geçmişinden ve şuanda bulunduğu konumdan bahsedilebilir, mimarlık sitelerinde öncesi sonrası bölümü olabilir işe başlamadan önceki hali fotoğraflanıp iş bitimindeki son haliyle karşılaştırılabilir ve son olarak iletişim bölümü eklenebilir ofis adresi ve telefon numaraları ile müşterilerin ulaşılması sağlanabilir.

   Web Tasarım

Her meslek grubunun kendini tanıtmaya ihtiyacı vardır. Bizde ekip olarak Mimarlık Web Tasarımı alanında ve her meslek grubuyla özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. Referanslarımız için tıklayabilirsiniz. Mimarlık mesleğinde web sitesi kurulumu önemlidir. Doğru alt yapı ile site kurulumu google arama motorunda mimarlık kelimesinde rakiplerinizden sizi ayırabilir.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Formu
close slider
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Teklif İster misiniz?

Ayrıntılı bilgi ve teklif talebi için formu doldurabilirsiniz.