WEB SİTESİ KURULUMU

Web sitesi artık küçük büyük her şirket için gerekli olmuştur. Web sitesi kurulumu yapmak için bilgi birikiminin olması ve en önemlisi emek sarf edilmesi gerekiyor. Profesyonel bir web sitesi isterseniz eğer bu işi hakkıyla yapan firmalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Web sitenizin kaliteli olması demek size kaliteli bilinçli müşterilerin gelmesi demektir. Bilinçli müşteri neden önemli? Çünkü vermiş olduğunuz hizmete yönelik, ya da satışını yapmış olduğunuz bir ürünün piyasada ki benzerlerini araştırmış kalite ve fiyat bakımından bilinçli müşterinin bilgisi vardır. Tüm bunların yanında sizin siteniz üzerinden sizinle iletişime geçiyorsa ürünlerinizi beğenmiş ve diğer ürünler arasında satışa en yakın ürün olarak seçmiştir. Fiyatlar piyasa da değişiklik göstermektedir. Benzer kodlarla yazılmış, benzer tasarım ve şablonla web sitesini yapan firmaların arasında da fiyatlar değişiklik göstermektedir.

   Web Sitesi Yapan Firmalar da Fiyatlar Neden Değişiklik Gösterir?

Bir çok firma web sitesi kurulumu yapıyor. Peki neden web sitesi fiyatları arasında büyük farklar ortaya çıkıyor? Herkesin pazarı herkesin ulaşmak istediği kitle farklı. Bazı firmalar küçük esnaflarla, bazı firmalar kurumsal firmalarla çalışmayı amaç ediniyor. Tabi ki profesyonel bir web tasarım firması müşterisini ayırmamalı ve herkese vermiş olduğu hizmeti müşterinin seçmiş olduğu pakete göre aynı özveri ile çalışarak işini yapması en doğrusudur.

Firmaları araştırırsınız içerikleri, sunumları aynıdır ama fiyatlar yinede değişiklik göstermektedir. Sanırım her şeyde olduğu gibi bizim sektörümüzde de markalaşma ve tecrübe fiyatlarda etkisini gösteriyor.

    Web Sitesi Kurulum Fiyatları

Biz web sitesi kurulumu yaparken web tasarımcı arkadaşlarımızla belirlemiş olduğumuz fiyatlar da her bütçeyi düşünerek hareket ettik. En düşük paketimizden en yüksek paketimize kadar iş süreçleri standart bir şekilde ilerliyor. Aynı sunucudan, aynı tasarımcı arkadaştan faydalanabiliyorsunuz. www.sobesoft.com

Kurumsal web tasarım da referanslarımız için tıklayabilirsiniz.

Şirketimiz de vermiş olduğumuz hizmetler;

 

  • Mobil Cihaz Uyumlu web sitesi kurulumu
  • Tarayıcılarla Uyumlu web sitesi kurulumu
  • Seo uyumlu web sitesi
  • En az 1 yıl teknik destek olan web sitesi kurulumları
  • Google Analytics  Entegrasyon
  • Arama motorlarına kayıtlu web sitesi
  • Domain ve Hosting Hizmetli web sitesi
  • Kurumsal Mail Adresleri
  • Tanıtım Filmleri
  • Katalog Çekimleri

Daha fazlası için tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir