Özel Web Tasarımı

Özel web sitelerinde tasarımın özgün olması çok önemlidir. Başka bir siteden çekilmiş yazılar, görseller, renkler ve tasarım sitenizin Google üzerindeki tanınılırlığını olumsuz şekilde etkiler. En önemlisi müşterinizin site üzerinde kalış süresini ciddi oran da azaltır. Standart müşteri portföyü istemiyorsanız Özel Web Tasarım yolunu izlemek kitlenizi genişletecektir.

Standart Müşteri Portföyü

Standart bir tasarım web sitesinin fotoğraflanmış halidir. Yani site bir kez oluşturulur yazılar, görseller hatta tasarım başka sitelerden örnek alınarak yapılır ve yıllarca değişiklik yapılmaz bu da müşterinin sitesini kartvizit olarak kullanacağı anlamına gelmektedir. Özel web tasarım aslında müşterilerin internet ortamındaki kartvizitleridir fakat web tasarımlarının müşteriyi çeken en önemli özelliklerinden biri dinamik olmasıdır.

Özel Web Sitesinde Dinamik Bir Site Oluşturmak

   Sitemizin müşteri odaklılığı, kalitesi ve ilk bakıştaki duruşu oldukça önemlidir. Web tasarımcının bünyesinde özgün olarak oluşturduğu logo, tasarım, renkler ve yazılar siteniz için çok önemlidir. Ayrıca web tasarımcınızdan almış olduğunuz eğitimle siteniz üzerinden panel yönetimi, resim ve yazı ekleme çıkarma gibi basit işlemler ile sitenizin dinamik kalmasına sizde yardımcı olabilirsiniz. Böylelikle aktif bir sitede bilinçli müşteriler yakalamanız mümkün olacaktır.

Özel Web Tasarımında Farklılığı Yakalamak

 Dijital dünyaya ayak uydurmak yenilikleri sürekli takip etmek oldukça önemlidir. Özel web tasarımında artık işi bilenler için standartlaşmış bazı kalıplar vardır. Bunlar sitenizin

  • Seo Uyumlu olması
  • Mobil uyumlu olması
  • Google arama motorlarına kaydının oluşturulması
  • Kurumsal Mail adreslerinizin oluşturulması
  • Domain ve Hosting Hizmeti
  • En az 1 yıllık teknik destek hizmeti

Bunlar dışında içerik olarak özgün ve zengin bir site ile müşterilerinizin gözünden siteniz üzerinden iş almanız zor değil. İşini bilen web tasarımcılar ile çalışmanız durumunda size içerik ve tasarım konusunda en doğru şekilde yardımcı olunacaktır.

 Özel Web Tasarımında Reklamın Önemi

Google reklamları sitenizin ön plana çıkması ve müşterilerinizin sizi bulmasını sağlamada yararlı olur. Doğru reklam bütçesi, doğru anahtar kelimeler ile rakiplerinizin önüne çıkabilirsiniz. Aslında Ads reklamları büyük bir alandır bunun için ayrıntılı bilgiyi Google Ads reklamlarıyla ilgili diğer makalemizde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Formu
close slider
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Teklif İster misiniz?

Ayrıntılı bilgi ve teklif talebi için formu doldurabilirsiniz.