Özel konsept tasarım seçenekleri ile sektörde fark oluşturun

Satışlarınızı gerçekleştirmeyi düşündüğünüz e-ticaret sektörünüzü inceleyelim, karşılıklı fikir alışverişleriyle deneyimlerimizi birleştirip rakipleriniz ile aranıza fark oluşturacak özel tasarım fikirleri oluşturalım. 

Konsept Tasarım Seçeneklerimiz

pazar yeri

Tasarım Uyarlama

Size sunduğumuz demo tasarımlar üzerinden beğendiğiniz hazır site şablonunu kısa süre içerisinde firmanıza göre uyarlayarak yeniden tasarlıyoruz. Banner ve iç sayfaların tasarımlarını mevcut yapı dahilinde özelleştirilmiş bir çalışma ile elden geçirerek markanıza uygun bir tasarım şablonu oluşturuyoruz.

Teklif Al
web

Özel Konsept

Markanıza bir kimlik oluşturalım. Oluşturacağımız kimlik doğrultusunda sektörde örnek teşkil edecek sıfırdan bir konsept tasarım ile E-Ticaret sitenizi tasarlayalım. Potansiyel müşterileriniz markanızı en ince ayrıntısına kadar düşünerek tasarlayacağımız dinamik e-ticaret konsepti ile tanısın, markanız daima akılda kalsın.

Teklif Al
web
konsept etic tasarimi

Süper Konsept

Sektörde beğendiğiniz markaları örnek alarak E-Ticaret sitenizin tasarımını özgün bir şekilde hazırlayıp size sunalım. Sektörel müşterilerin alıştığı tasarım şablonundan uzaklaşmadan, kullanılabilirlik oranı yüksek bir e-ticaret sitesi hazırlayalım.

Teklif Al