Kurumsal Web Tasarım

    Kurumsal web tasarımı gelişen teknoloji, dijitalleşen iş ortamıyla birlikte firmaların ihtiyaç listesinin ilk sıralarında yer almaya başlamıştır. İnternetin yaygınlaşması, çevirmeli web ağlarının yerini alan adsl ve fiber internet teknolojilerinin gelişmesine sebep olmuştur. Bu sebeple web tasarımı yaptırmak firmalar için kaçınılmaz olmuştur. 

   Kurumsal web tasarımı firmanız için marka bilinirliliğiniz açısından önem arz eder. Kendinizi ve firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için kurumsal web tasarımı internet ortamında  en iyi kurtarıcımız olmuştur. Bir çok pazarlama yönteminden daha iyi bir şekilde Google reklamları ile müşterilerinize ulaşmanıza, firmanızı tanıtmanıza ve satış yapabilmenize olanak sağlar.

Web Sitesi ile Daha Fazla Kitleye Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Google’ ın sizi tanıması önemli bir unsur. Bunun içinde  web tasarımı yaptırırken profesyonel firmalarla çalışabilirsiniz. Çalışmayı seçtiğiniz kurumsal web tasarımcısına kendinizi iyi anlatmak, ortaya çıkarmak istediğiniz tasarımı birlikte iyi analiz ederek çalışmaya başlamak oldukça önemlidir.

1- Adwors Reklamları

Yeni yapılmış olan kurumsal web sitelerin de  Google da kısa sürede ilk sayfalarda yer almanın en kolay yolu adwors reklamlarıdır.  Adwors reklamları, doğru yönetilir ve doğru bütçelendirme yapılırsa insanların yaptırmış olduğunuz web sitesi üzerinden sizi bulmasına ve firmanızı incelemesine olanak sağlar.

2-Seo Çalışması 

Seo’nun açılımı arama motoru optimizasyonudur. Web sitenizin alt yapısının seo uyumlu olarak kurulması ve daha sonrasında seo adına yapılacak çalışmalar ile  bir süre sonra reklamsız olarak Google da  ilk sayfalarda çıkabilir rakiplerinizden üst sıralarda yer alabilirsiniz. Seo çalışmasını hedef kitleniz üzerine belirli kelimeler üzerine yapabilirsiniz. Mesela bir fotoğrafçı için dış çekim, gelin damat çekimi, ürün fotoğrafçısı, düğün fotoğrafçısı kelimeleri önem arz eder. Google da müşterilerinizin daha çok arama yaparken kullandığı kelimeler üzerine çalışmalar yapılması sizi diğer firmalardan ayıracaktır. 

3- Görsel ve İçerik olarak Zengin Bir Site 

    Yukarıda bahsettiğimiz adwors reklamları ve seo çalışmasının yanında web sitenize girildiğinde içeriğin sade ve anlaşılır olması, görsel açıdan göze karışık gelmeyen uyumlu renklerle tasarlanmış bir site ziyaretçilerini oldukça memnun eder. Ayrıca ziyaretçilerin sitenizde kalış süresi Google ın sizi tanıması yardımcı olmaktadır.

kurumsal web tasarım

 

İçerik zenginleştirme için Web sitenizde firmanız hakkında blog yazıları yazmanız, ziyaretçileri bu yazılarla web sitenize yönlendirmeniz çok faydalıdır.

Sosyal medya hesaplarına web sitesi tasarımınızda vermiş olduğunuz bağlantılar ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. 

Vermek istediğiniz mesajı görsellerle zenginleştirip dikkatlerini çekebilirsiniz.

Web tasarım paketlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 1- Limitsiz Web Tasarımı Paketimiz

 2- Ürün Paketi Web Tasarım

 3-Hizmet Paketi Web Tasarım

 4- Giriş Paketi Web Tasarım

 

 

  Kurumsal web tasarımın da dikkat etmeniz gereken hususlar; 

  • Mobil Cihaz Uyumu
  • Trafik alanı
  • Tarayıcılarla Uyumlu Olması
  • Seo uyumu
  • En az 1 yıl teknik destek
  • Google Analytics  Entegrasyon
  • Arama motorlarına kayıt
  • Domain ve Hosting Hizmeti
  • Kurumsal Mail Adresleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir