Dijital Reklamcılık

 

Google, Facebook, Instagram gibi platformlar üzerinden sağladığımız reklam çalışmalarımız ile belirli anahtar kelimelerde internette tıklanma oranlarınızı arttırabilir, sizi potansiyel müşterilerle buluşturabiliriz. 

Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle dijital reklamcılık kurallarına uygun bir web sitesi dizayn ediyoruz. Web siteniz üzerinden ziyaretçilerin yapmış olduğunuz işi kolayca anlayabilmeleri için sade, anlaşılır ve şık bir görüntüme sahip web sitenize ek olarak, ziyaretçilerin web sitenize girdiğinde kolayca  isim ve telefon numaralarını bırakabileceği bir sistem oluşturuyoruz.  Gelen her müşteri datasını belirlediğimiz e-posta adresine otomatik olarak anında ulaştırıyoruz.

Sonraki Level Reklam!

Bir sonraki aşamada ise yapmış olduğunuz işe göre hangi platformlarda reklam çıkacağımızı kararlaştırarak, belirlediğiniz bütçeler dahilinde reklamlarınızı internet üzerinde yayınlamaya başlıyoruz. Tıklama başına uygun maliyetlerle oluşturduğumuz reklam hizmetleri ile sizi ve işinizi daha çok potansiyel müşterilere ulaştırıyor, daha çok kazandırıyoruz.