Dijital Pazarlama

 

Dijital pazarlama ile online pazarlar üzerinden potansiyel satış hacmine sahip olduğunu düşündüğünüz ürünlerinizi; N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Amazon Türkiye, Trendyol, Sahibinden gibi platformlarda sizin adınıza biz yönetelim.

Tüm ürünlerinizi seçmiş olduğunuz online pazaryeri firmalarından herhangi birine yükleyelim. Devam eden işlemlerde satışa ve kargolamaya kadar ki süreçleri biz takip edelim. Siz sadece faturasını kesin, kargosunu gönderin, başka hiçbir işle uğraşmayın. 

Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikli olarak tüm ürünlerinizin, başlık, açıklama, fiyat, beden, renk, ve benzer özelliklerinin bulunduğu ayrıntılı listesini ve görsellerini oluşturuyoruz. Daha sonra seçmiş olduğunuz pazar yerinde kurallara uygun şekilde, satış ortamını hazırlıyoruz. Resmi şirket evrakları, kargo ayrıntıları ve benzer işlemleri biz yönetiyoruz. Sizin belirlediğiniz satış fiyatları üzerinden internet üzerinden satışlar başlıyor. Benzer taktikte daha fazla pazar yerine ulaşarak daha çok dijital ürün satışlarına ulaşıyoruz.

Çalışma sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgi için sizinle görüşme ayarlayabilir, ürünlerinizin dijital pazarlama üzerinden daha fazla satış rakamlarına ulaşmasını sağlayabiliriz. Bu işle profesyonel olarak ilgilenen arkadaşlarımız ile dijital pazarlama anlayışına farklı bir boyut katıyoruz.